Drzwi tarasowe HST i PSK

Dla drzwi tarasowych OKNOPLAST ograniczenia architektoniczne nie istnieją – widać to w ich nowoczesności, oryginalności i solidności. Kto nie tylko staranne wykonanie, ale też wygoda i bezpieczeństwo.

DRZWI TARASOWE

Drzwi tarasowe OKNOPLAST doceniają najlepsi i doświadczeni architekci, ale przede wszystkim nasi wymagający Klienci. To zasługa innowacyjnej budowy uzupełnionej we wszystko, co umożliwia stworzenie wygodnego i bezpiecznego wyjścia na taras, balkon lub do ogrodu.

Drzwi tarasowe HST Premium

Drzwi tarasowe HST Premium najlepiej czują się w domach o dużej przestrzeni. To właśnie w nich mogą bez problemu i z największą efektownością rozwinąć swoje skrzydła, oferując wyjście osiągające nawet do 6,5 m szerokości. To rozmiar, który pozwoli na wygodne i ekskluzywne wyjście zarówno na taras, jak i do ogrodu – praktyczne, wygodne i bardzo widowiskowe. Rozmiar idzie w parze z ogromnymi przeszkleniami, które zapewnią Ci odpowiednią ilość zdrowego i naturalnego światła słonecznego. Z pewnością docenią to wszyscy domownicy! Dodatkowo, o komfort użytkowania zadba zamontowany w nich system uchylno-przesuwny, odpowiadający za maksymalną lekkość działania i minimalny nakład sił do ich otwierania. Drzwi tarasowe HST Premium to przykład nowoczesnych rozwiązań o najwyższych parametrach technicznych.

Drzwi tarasowe HST

W OKNOPLAST wyznajemy zasadę, że drzwi tarasowe, podobnie jak okna, powinny być uzbrojone w szyby o maksymalnie dużej powierzchni, by dostarczać do wnętrz domu także piękno z jego zewnętrznej części. Posiadasz piękny ogród lub taras? Z drzwiami tarasowymi HST będziesz mógł podziwiać je z ciepłego wnętrza swojego salonu! Do tego, konstrukcja umożliwiająca zdobycie aż 2,9-metrowego wyjścia – w sam raz do domów i mieszkań o ani zbyt dużym, ani zbyt małym metrażu. To niezwykle uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się niemal w każdej przestrzeni. Obawiasz się, że korzystanie z tak dużych drzwi tarasowych będzie niewygodne? Zupełnie niepotrzebnie! Za sprawą udoskonalonego systemu otwierania i zamykania opartego na dwóch niezależnych prowadnicach, drzwi tarasowe HST potrzebują niewielkiego nakładu sił do otwierania i zamykania. Jakby tego było mało, dołączamy również nowoczesne dodatki, dzięki którym HST mogą funkcjonować przez długie lata z taką samą skutecznością.

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Drzwi PSK i PSK-Z to najwyższej klasy funkcjonalność! Sprawdzają się równie skutecznie zarówno w przypadku wyjścia na taras, jak i do ogrodu i przy każdym z nich oferują przestrzeń o szerokości 1,6 m. Taka wielkości sprawdzi się w domu o niemal każdym metrażu, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że dzięki udoskonalonemu systemowi przesuwnemu zajmują niewielką ilość miejsca, nawet w pozycji otwartej, a za sprawą dużych przeszkleń optycznie zwiększają domową przestrzeń. Do tego, wygodę dbają również nowoczesne okucia i możliwości zamontowania dwustronnej klamki, która z drzwi tarasowych uczyni drzwi zewnętrzne. To najwyższy wymiar funkcjonalności i praktyczności. Postaw na wygodę jeszcze dzisiaj!

Drzwi tarasowe PSK Atrium

PSK Atrium to zdecydowanie nowa generacja drzwi tarasowych. Dlaczego? To wyjątkowy projekt, prezentujący nowoczesny, minimalistyczny styl zgodny z katalogami światowej klasy salonów. Do tego, znajdziesz w nich smuklejszy od standardowych rozwiązań profil, o niezwykle wyrazistym kształcie oraz przeszklenia osiągające znacznie większe rozmiary, zapewniające maksymalnie dużą ilość światła. To jednak nie wszystko – drzwi zapewniają bardzo wysokie parametry techniczne, zarówno te z zakresu izolacji termicznej, akustycznej, jak i w zakresie bezpieczeństwa. Nie straszne im mrozy, hałas ruchliwej ulicy, ani próby włamań. Wszystko za sprawą nowoczesnych i zarazem sprawdzonych rozwiązań. Uzupełniające uszczelnienia, ciepłe progi i wyprofilowana klamka to klucz do ich sukcesu. Połączenie wygody i designu? Drzwi tarasowe PSK Atrium są tego najlepszym przykładem.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu