Rolety

Poprawią parametr izolacyjności termicznej, a przy tym zadbają o odpowiednią ilość światła w domu. Do tego, zwiększą Twoje bezpieczeństwo. Wszystko to za sprawą innowacyjnej, przemyślanej budowy opartej na najlepszych materiałach.

ROLETY

Rolety OKNOPLAST nie są wyłącznie estetycznym dodatkiem. To one decydują o szczelności okien, odporności domu na ewentualną próbę włamań, ale przede wszystkim kontrolują ilości światła jaka dociera do wnętrza danego pomieszczenia.

Rolety LUNA

Rolety Luna doskonale zaopiekują się parametrem izolacyjności cieplnej Twojego domu. Zrobią to tak skutecznie, że już w pierwszym miesiącu od montażu Twoje rachunki za ogrzewanie powinny się zmniejszyć. Wszystko za pomocą niezawodnej szczelności wynikającej z ich dopracowanej konstrukcji oraz udoskonalonego sposobu montażu, przeprowadzanego w całości po zewnętrznej stronie okien, na profilu będącym jednocześnie ich przedłużeniem – to nasza autorska metoda. Wszystkie te zabiegi, w połączeniu z najlepszymi materiałami z których wykonujemy nasze produkty, sprawiają, że rolety Luna doskonale sprawdzają się w każdym domu, sprawiając, że wszyscy domownicy czują się jeszcze bardziej komfortowo.

Rolety SOL EVOLUTION

Jeśli zarówno w budownictwie, jak i aranżacji wnętrz najważniejszy jest dla Ciebie oryginalny desing, koniecznie zainteresuj się roletami Sol Evolution. Ich piękno wyrażone jest w samym projekcie, kształcie i zastosowanym materiale – to wysokogatunkowe aluminium, wyróżniające się niebywałą estetyką i trwałością. Wiesz, że kolor rolet Sol Evolution zależy od Ciebie? Dokładnie tak, ponieważ do Twoich rąk oddajemy pełen różnorodnych wybarwień katalog z którego będziesz mógł wybrać taki odcień, który najlepiej zgra się z aranżacją Twojego domu. Niepowtarzalny design, który wyróżni Twój dom na tle pozostałych budynków? Poznaj rolety Sol Evolution – to idealne rozwiązanie.

Rolety SOL

Wiesz, że możesz decydować o ilości światła wpadającego do wnętrza domu i jego intensywności? W tym niezastąpione są rolety Sol, których głównym zadaniem jest właśnie kontrola światła i ochrona domu przed jego przesadną ilością. To szczególnie uciążliwe latem, kiedy rażące słońce uniemożliwia np. oglądanie telewizji, czy spokojny sen. Rolety Sol, za sprawą swojej szczelności nie przepuszczą ani odrobiny światła, a wszystko to za sprawą dwóch sposób ich kontroli: bezprzewodowego, za pomocą pilota, i przewodowego, poprzez panel umieszczony przy oknie. To niebywała kontrola i praktyczność, która sprawdzi się w każdym domu.

Rolety TERRA

Rolety Terra to maksymalne bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny. Dlaczego? To zasługa trwałego, odpornego także na niekorzystne działanie czynników pogodowych materiału. Wysokogatunkowe aluminium zapewnia niezwykłą trwałość i szczelność. Na korzyść rolet Terra przemawia także specjalna metoda montażu – po zewnętrznej stronie, z wykorzystaniem wnęki okiennej. To niezawodny i skuteczny sposób. Do tego, całość dopełnia oryginalny design, który zachwyca zarówno profesjonalnych projektantów, jak i naszych Klientów – i z tego jesteśmy najbardziej dumni.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu